Logo
Ispiši ovu stranicu

Aktualni prvaci BiH, rukometaši Izviđača ubilježili poraz od Vojvodine

Aktualni prvaci BiH, rukometaši Izviđača iz Ljubuškog poraženi su od Vojvodine rezultatom 27:22.

Vojvodina je sjajno otvorila utakmicu, te su imali nevjerovatnih (8:0) ali su se do poluvremena rukometaši Izviđača pribrali, pa je bilo podnošljivih 16:10 za Vojvodinu.

Vojvodin je kontrolirala utakmicu sve do zadnjih desetak minuta susreta, kada Izviđač dolazi do (-1), bilo je 22:21 za novosađane i to ponajviše zahvaljujući vrataru Izviđača Anti Grbavcu, koji je imao šest obrana u tom periodu utakmice.

Međutim, to je bilo sve od ove mlade ekipe Izviđača u ovoj utakmici jer su iskusni gosti iz Novog Sada rutinirano zaključili ovaj susret za konačinih 27:22.

Za "Skaute" je ovo drugi poraz na turniru, pa su izgubili i teoretske šanse da se bore zavšnicu samog turnira.

U prvom današnjem susretu Rukometaši “Tatran Prešova” iz Slovačke porazili su ekipu "Chartres" iz Francuske sa 25:24.

Rukometaši Sloge iz Doboja doživjeli su danas prvi poraz u svom drugom nastupu na 51. Međunarodnom TV turniru prvaka. Sloga je večeras poražena od Rabotničkog sa 26:24.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 22 Kolovoz 2019 17:53
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!