Logo
Ispiši ovu stranicu

Važna gostujuća pobjeda rukometašica Izviđač CO

Rukometašice Izviđač CO zaista su napravile pravi podvig pobjedivši u Brčkom Jedinstvo rezultatom 35:30.

Naime, "Skautice" su na put u Brčko otišle s devet igračica. Na ovaj veoma važan susret, u borbi za sami vrh prvenstvene ljestvice, iz  raznoraznih razloga, nisu putovale Nosić, Šumelj i Ana Petrović.

Ljubušanke su pitanje pobjednika u ovom susretu riješile u prvom poluvremenu kada je rezultat glasio 18:10.

U drugom poluvremenu rezultatska prednost rukometašica Izviđača je dolazila je i do deset pogodaka razlike, a domaće  rukometašice su u završnici susreta ublažile poraz za  konačnih 35:30.

"Skautice" je predvodila Katarina Prskalo s deset golova, Lucija Visterop je dala osam, a Elena Cipetić 7  golova.

Kod Jedinstva Katić je postigla devet golova, a Sorak dva manje.

U zadnjoj utakmici sezone Ljubušanke u narednom kolu ugošćuju Zrinjski iz Mostara.
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!