Logo
Ispiši ovu stranicu

Neočekivan poraz rukometašica Izviđača protiv Krivaje

Neočekivano visok poraz ubilježile su rukometašice Izviđača protiv Krivaje u Zavidovićima.

Domaće su izvrsno otvorile susret serijom (5:1), a Ljubušanke su u 17' utakmice stigle do minimalnog zaostatka. Bilo je 7:6 za Krivaju.

Do kraja prvog poluvremena "Skautice" su držale kakav-takav priključak u utakmici, a na odmor se otišlo s minimalnim zaostatkom od 14:13 u korist domaćih rukometašica.

U nastavku smo gledali jednosmjernu utakmicu, a domaće su najveću prednost imale u 48' utakmice kada je semafor pokazivao 29:20 za Krivaju. Na kraju je završilo 36:29.

Kod domaćih neprikosnovena Mehinagić s 15 golova, a kod 'Skautica' bolja od ostalih Matea Šumelj s devet pogodaka.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 14 Studeni 2021 10:08
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!