Logo
Ispiši ovu stranicu

Nova pobjeda rukometašica Izviđača

Rukometašice Izviđača su došle do nove pobjede u rukometnoj Premijer ligi za žene.

Na gostovanju u Prijedoru "Skautice" su slavile rezultatom 29:26, poluvrijeme 16:14 za domaću Miru.

Prvo poluvrijeme je proteklo u stalnoj prednosti Ljubušanki, a domaće igračice su većinom lovile tu prednost. U posljednje tri minute prvog poluvremena kod rezultata 14:13 za Izviđač domaće serijom (3:0) preuzimaju rezultatsku prednost u utakmici i na odmor se odlazi s plus dva za Miru.

U prvih deset minuta nastavka serija Ljubušanki od (5:1) za preuzimanje kontrole nad utakmicom, a semafor je pokazivao 19:17 za "Skautice". Domaće su zaprijetile i u 51' utakmice imale prednost od 24:23 ali to je bilo sve od igračica Mire u ovoj utakmici. Izabranice Josipe Petrović serijom (6:2) rješavaju susret u svoju korist.

Kod Izviđača najbolja Lerić sa šest golova, a gol manje postigle su Šumelj i Petrović.  Kod domaćina Babić sa sedam i Bašanović sa šest golova bile su bolje od ostalih.

Poslijednja izmjena danaSubota, 06 Studeni 2021 20:59
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!