Logo
Ispiši ovu stranicu

Gruđanke ponovno prejake za rukometašice Izviđača

Susjedski derbi je pripao igračicama Gruda, iako su rukometašice Izviđača na samom početku povele 2:0.

Domaće igračice su to brzo preokrenule i prešle u vodstvo ali je u prvo poluvrijeme u nastavku prošlo u mini serijama obje ekipe. Tako su Gruđanke povele sa 8:5 da bi se Ljubušanke vratile na 8:8., a nakon toga su domaće otišle i na +5 (15:10). Međutim, u zadnjoj minuti izabranice Josipe Tomić stigle su do samo jednog gola zaostatka 15:16, ali su ipak domaće postigle još jedan gol i na poluvrijeme se otišlo rezultatom 17:15.

Drugo poluvrijeme počinje sa dva gola domaće ekipe ,ali onda slijedi serija Ljubušanki od 4:0 i dolazi do izjednačenja 19:19.

Nakon toga Gruđanke kreću s furioznom igrom  te serijom 7:1 stvaraju sigurnu razliku, a nakon još jednom serijom odlaze na maksimalnih +14. Konačni rezultat na kraju utakmice je glasio 37:25 za domaće.

HRK Grude – RK Izviđač CO Ljubuški  37:25 (17:15)