Logo
Ispiši ovu stranicu

Hrvatska drugi put u dva dana pobijedila Slovačku [foto]

Hrvatska je i drugi put u dva dana pobijedila Slovačku u Varaždinu u Eurokupu.

Nakon +8 u srijedu, danas je bilo dosta teže, završilo je 26-23, a odličan je bio mladi Tin Lučin, kao i njegov sugrađanin i debitant Veron Načinović.

Izabranici Hrvoja Horvata, koji igraju u bitno pomlađenom sastavu, stigli su i do četvrte pobjede u ovom natjecanju i druge u Varaždinu u samo dva dana protiv Slovačke.

No, za razliku od glatkih 32-24 u srijedu, danas su se hrvatski rukometaši itekako pomučili s domaćinom sljedećeg EURA.

Slovaci su od samog kraja prvog dijela vodili s čak i tri razlike do 50. minute, kada je Hrvatska uspjela poravnati na 21-21. Šest minuta prije kraja Mihić dovodi "kauboje" u vodstvo (23-22), da bi Pavlović pet minuta prije kraja povećao na 24-22, a Tin Lučin iz sedmerca osigurao pobjedu (25-22).

Prvi strijelci kod Kauboja s po pet golova bili su Pavlović i odlični Lučin koji se odlično nosio s gostujućom obranom kojom je dirigirao upečatljivi Slaninka, dok je Luka Šebetić zabio tri, a iskazao se i još jedan Riječanin, debitant Veron Načinović. Slovake je predvodio Hruščak sa sedam golova.

Hrvatska će u subotu u Veszpremu igrati s Mađarskom, a iz Madrida je doletio i dres Luke Modrića...

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!