Logo
Ispiši ovu stranicu

Poraz rukometašica Izviđač CO na dvodnevnoj turneji u Dubici

Rukometašice Izviđač CO od jučer se nalaze na dvodnevnoj rukometnoj turneji u Dubici.

"Skautice" igraju dvomeč protiv Knežopoljke, a radi se o susretima 19. kola Premijer lige i prvoj utakmici četvrtzavršnice Kupa BiH.

Sinoć je na rasporedu bila utakmice 19. kola Premijer lige za rukometašice, a danas se igra i prva utakmica Kupa BiH.

Dugačko putovanje i mali roster igračica u prvoj utakmici je učinio svoje te su domaće slavile rezultatom 26:19, poluvrijeme (12:11).

Dobro su se izabranice Josipe Tomić nosile sve do 37' i rezultata (15:14) za Knežopoljku. Nakon toga nastupa pada u igri "Skautica" i domaće za samo 14' minuta serijom (7:3) rješavaju ptanje pobjednika u ovom susretu. Do kraja susreta uglavnom se igralo gol za gol.

Kod Knežopoljke neumoljiva je bila Krivda s deset pogodaka, a Ljubušanke su predvodile Nosić i Petrović s po pet golova. Prskalo je bila precizna četiri puta, a po dva puta bile su točne Stamatović i Grbavac. U listu strijelaca upisala se i Marija Brkić s jednim zgoditkom.

"Skautice" se nakon današnje Kup utakmice vraćaju kući, a već u nedjelju, 11. travnja u Ljubuški dolazi favorizirana Krivaja. Susret u "KŠC" je na rasporedu u 16.30 sati.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 08 Travanj 2021 07:44
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!