Logo
Ispiši ovu stranicu

Težak poraz rukometašica Izviđača CO u Prijedoru

Rukometašice Izviđača CO poražene su u četrnaestom kolu Premijer lige na gostovanju u Prijedoru od ekipe Mire.

Domaće rukometašice su već u sedmoj minuti utakmice imale rezulatasku prednost od 5:0, a u 21' je bilo 15:5 za rukometašice iz Prijedora. Do poluvremena razlika je narasla, a semafor je pokazivao 22:10 za domaće.

U drugom poluvremenu nešto ležernijia igra domaće ekipe, što su iskoristile rukometašice iz Ljubuškog te na kraju ubilježile pristojan poraz od 37:26.

Bašanović i Tintor su predvodile domaće rukometašice s po 11 pogodaka, a kod "Skautica" bolja od ostalih bila je Matea Nosić koja je također postigla jedanaest golova.

U narednom kolu rukometašice Izviđača CO su slobodne.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!