Logo
Ispiši ovu stranicu

Izviđač II deklasirao Velež iz Mostara

Rukometaši Izviđača CO (II) su u trinaestom kolu Prve lige FBiH - jug deklasirali Velež iz Mostara rezultatom 34:22, poluvrijeme 22:8.

Prije ovog susreta Mostarci su bili izraziti favoriti jer su se nalazili na trećem mjestu ljestvice, a mladi "Skauti" su bili tek sedmi.

Međutim, demostracija "rukometne sile" iz Ljubuškog viđena je u prvom poluvremenu na parketu "KŠC" u Ljubuškom.

Prvi dio utakmice riješio je pobjednika ovog susreta, a u drugom dijelu od potpune katastrofe Mostarce je spasio domaći trener Boras koji je dao prigodu svim igračima s klupe.

Ljubušake do velike pobjede predvodili su Medić i Lukenda s po sedam pogodaka, a kod gostiju Kreso je postigao šest dok je Đuliman postigao jedan gol manje.

U narednom kolu Izviđač (II) gostuje u Sarajevu kod lidera prvenstva Bosne.

Poslijednja izmjena danaSubota, 06 Ožujak 2021 20:14
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!