Logo
Ispiši ovu stranicu

Mandić i društvo doživjeli potop u Blau Grani

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 4. kola skupine B Lige prvaka pretrpjeli četvrti poraz, na gostovanju u Barceloni izgubili su od istoimenog domaćina sa 27-45 (13-24).

Zagrebaši su u Barceloni izgubili 45-27. Dosadašnji negativni rekord po broju primljenih golova u Ligi prvaka bio je 43.

U prvoj utakmici pod vodstvom novog trenera Vlade Šole hrvatski prvak nije pružio nikakav otpor favoriziranom domaćinu o čemu svjedoči i čak 18 primljenih pogodaka u prvih 18 minuta utakmice pa je već u tom trenutku bilo velikih 18-4 za Barcelonu.

Ostatak utakmice bio je puko odrađivanje posla. PPD Zagreb se početkom drugog poluvremena primaknuo na 26-17, no potom su se domaći ponovno uozbiljili i na kraju stigli do pobjede od 18 golova razlike.

Ovih 45 primljenih pogodaka najviše je što je Zagreb primio ikada u Ligi prvaka, dosadašnji negativan rekord bio je 43.

Aleks Vlah s pet te Luka Lovre Klarica i Josip Božić-Pavletić s četiri gola bili su najefikasniji kod PPD Zagreba, dok su Barcelonu predvodili Dika Mem s osam te Luis Frade i Aleix Gomez Abello sa po šest pogodaka.

Nakon četiri kola PPD Zagreb je bez bodova, dok ih Barcelona ima maksimalnih osam. U 5. kolu PPD Zagreb će za tjedan dana ugostiti Celje PL.

Barcelona – PPD Zagreb 45:27 (24:13)

BARCELONA: Perez de Vargas (0+2), Möller (16); Sorhaindo 2, Arino 4, Dolenec 1, Janc 2, Abello 6 (2), Petrus, Mem 8, Cindrić 2, Garcia 2, Palmarsson 5, Makuc 1, Langaro 3, Fabregas 2, Frade 6.

PPD ZAGREB: Jandrić (9), Šipić, Vistorop, Mandić, Božić-Pavletić 4, Klarica 4 (1), Srna, Obradović 2, Stojnić 1, Božović 2, Laljek, Matanović 1, Ravnić 2, Hrstić 3, Grahovac 3, Vlah 5.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!