Logo
Ispiši ovu stranicu

Celjani teško stradali u Barceloni, Josip Šarac pet pogodaka

Rukometaši Barcelone sinoć su u okviru drugog kola EHF Lige prvaka slavili na domaćem terenu uvjerljivu pobjedu nad ekipom RK Celje, rezultatom 42:28 (21:14).

Skoro pa će pet godina kako Barcelona nije poražena na domaćem terenu u okviru Lige prvaka, a svoj posljednji poraz u Palau Blaugrani doživjeli su 5. prosinca 2015. godine od Kielcea.

Večerašnji susret protekao je u potpunoj dominaciji domaće ekipe, koja je od samog početka susreta imala rezultatsku prednost. Katalonci su do kraja prvog dijela uspjeli napraviti solidnu zalihu od sedam golova prednosti, a na odmor se odlazi kod rezultata 21:14.

I u nastavku sjajna igra Barcelona čija je prednost nastavila rasti iz minuta u minut za na kraju konačnih 42:28.

Najučinkovitiji u domaćim redovima bili su Blaž Janc sa sedam i Aleix Gomez sa šest postignutih pogodaka. Po pet su dodali Mortensen i Dika Mem.

Na drugoj strani Novak Domen sa sedam i naš Josip Šarac s pet postignutih pogodaka bili su najučinkovitiji.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!