Logo
Ispiši ovu stranicu

Deveti uzastopni poraz nogometaša Ljubuškog

Odigrane su utakmice 22. kola Druge lige FBiH, skupina Jug.

U Buturović Polju odigran je veliki derbi između lidera na ljestvici domaćeg Klisa i jesenjeg prvaka Čapljine koji je završen rezultatom 2:2. Poveli su Klišani u 23. minuti golom iz penala Aida Kudre, osam minuta kasnije Bošković je pogodio za 1:1. U drugom poluvremenu u 69 minuti Mace je donio prednost Čapljincima 1:2, da bi mlađani Canović u 84. minuti postavio konačnih 2:2.

U ovom kolu čak četiri ekipe su slavile u gostima, gornjevakufska Sloga je pobjedila u Neumu 4:2, po dva gola su postigli Posavac i Grubeša, Stolac je bio bolji od Turbine u Jablanici 2:1, Troglav 1918 je golovima Karadže i Banovića osvojio sva tri boda u Ljubuškom 2:0, dok je Rama rezultatom 5:2 slavila u Pohumu kod Livna protiv Kamešnice, dmaće pobjede su ostvarile ekipe Gruda protiv Višića 1:0 i Brotnjo Čitluk naspram Bjelopoljca 2:1.

Rezultati,

• Buturović Polje : FK Klis – NK Čapljina 2:2 (Kudra 23' iz 11m. Canović 84'/Bošković 31' Mace 69').
  • Neum : NK Neum - NK Sloga 2:4 (Lovrić 63' Čamo 70' /Posavac 23' 70' Grubeša 25' 85')
  • Jablanica : FK Turbina - NK Stolac 1:2 (Agović 47'/Stanković 50' Lukić 62').
  • Ljubuški : NK Ljubuški - NK Troglav 1918 0:2 (Karadža 23' Banović 87').
  • Grude : NK Grude – NK Višići 1:0 (Ćorluka 79').
  • Čitluk : NK Brotnjo Čitluk – NK Bjelopoljac 2:1 (Ereiz 9' Iliić 73'/Alikadić 62') .
  • Podhum. Livno: NK Kamešnica - NK Rama 2:5 (Stipić 44' Šimunac 58'/Budimir 36' 51' Lovrić 22' Ivić 53' Nevistić 68' ).
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!