Logo
Ispiši ovu stranicu

Novi remi nogometaša Ljubuškog na Babovcu

U utakmici 21. kola Druge lige FBiH, skupina „Jug“ nogometaši Ljubuškog podijelili su danas na Babovcu bodove protiv izvrsne ekipe HNK Sloga Gornji Vakuf - Uskoplje.

Izvrsnu utakmicu gledali smo danas na Babovcu, koja je dobro počela za domaćina. Već u 3' utakmice, nakon prekršaja Zeke, sudac Limov dosuđuje prekršaj za kazneni udarac. Međutim, Nižić loše šutira, a vratar gostiju Blažević zaustavlja loptu i nagovještava dobru utakmicu u Ljubuškom. Do poluvremena nešto bolja igra domaćina, ali završilo je bez golova (0:0)

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju igrači Sloge te golom Armina Agića u 51' utakmice gosti dolaze do vodstva na Babovcu. Nakon toga gosti su imali nekoliko izglednih prilika, koje su propustili, a to je domaćin kaznio u 70' utakmice golom Čuljka.

U posljednjih dvadeset minuta utakmice NK Ljubuški je vršio pritisak na zadnju liniju gostiju, a gosti su kontranapadima pokazali da u Ljubuški nisu došli s bijelom zastavom.

Do kraja utakmice mreže na Babovcu su mirovale i završilo je 1:1

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 02 Svi 2021 19:58
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!