Logo
Ispiši ovu stranicu

Golijada na Babovcu, Bjelopoljac primio sedam komada

Danas su na Gradskom stadionu Babovac utakmicu 17. kola Druge Lige (Jug) odigrali nogometaši Ljubuškog protiv ekipe FK Bjelopoljac iz Bijeloga Polja pokraj Mostara.

Domaći sastav je nastupio bez ozljeđenih Bencuna i Pušića kao i bez "kartoniranog" Ljubića, ali to nije spriječilo izabranike trenera Damira Vučića da do vrha napune mrežu Mostaraca.

Utakmicu je domaći sastav riješio bez većih problema u drugom poluvremenu, iako je nakon prvih 45 minuta bilo samo 1:0 za Ljubuški.

U drugom dijelu izvrsna igra domaćih nogometaša i prava golijada na Babovcu od šest golova.

Nižić je za Ljubuški postigao hat-trick, Lauc je bio strijelac dva puta, a po gol su dali još za domaće Puljić i Buhač.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 04 Travanj 2021 00:46
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!