Ljubušak Ivan Bulić drugi na trećem "Mandarina Halfmarathon"

U sklopu trećeg Mandarina Halfmarathon u Metkoviću trčale su se dvije utrke (Polumaraton i Studena 5K), a Ljubušak Ivan Bulić je nastupio na utrci Polumaraton.

Na utrci Polumaraton prvo mjesto u kategoriji muškaraca seniori osvojio je Stenly Kipruto iz Kenije, drugo mjesto Ivan Bulić, a treće Ante Živković.

Na trećem "Mandarina Halfmarathon" sudjelovalo je više od 600 natjecatelja iz 17 zemalja.

Ruta polumaratona 21 km: Vid (most) – Put Narone – Željeznički podvožnjak – Ulica Andrije Hebranga (Luka Metković) – Lučki most – Ulica Ivana Gundulića – Ulica Matice Hrvatske – Ulica kralja Zvonimira – Dubrovačka ulica – Podkraj – Sv. Ante – semafori Klada – lijevo Ulica Petra Krešimira IV. i okret – povratak Ulicom Petra Krešimira IV. do Tumbina/trgovine Studenac – lijevo u Ulicu Andrije Kačića Miošića (Mobine-Pržine) – uključenje na Šetalište 116.brigade – Rivom do cilja u Gradskom parku.

U kategoriji muškaraca U23 prvo mjesto pripalo je Hamzi Parli, drugo Petru Borovcu, treće Grgi Martiću, a u kategoriji M40 prva tri mjesta osvojili su: Zaim Šuman, Igor Čarić i Michael Baumgartner te u kategoriji M50 prva tri mjesta su osvojili: Josip Jerković, Mirko Vojinović i Julijano Dropulić. U kategoriji M55+ prva tri mjesta su pripala Blagoji Ackovskom, Miri Barišiću i Zoranu Kutli.

U kategoriji žene seniorke prvo mjesto osvojila je Adela Čomor, drugo Hamel Zoe, a treće mjesto Alemka Sarić.

U kategoriji žene U23 prva tri mjesta pripala su Adni Brkić, Moniki Vištici i Jeleni Galić, a u kategoriji Ž35 Made Žeravica, Ivana Zovko i Lidija Maras. Ž40: Marija Vrajić, Helena Gleđa i Željana Aljinović. Ž50: Helena Pasalic-den Hartog, Ljiljana Tasić i Mila Despot. Ž55: Maja Sušić, Gordana Šeatović i Mirjana Batinović.

Poslijednja izmjena danaUtorak, 05 Studeni 2019 21:03