Ljubušak Mateo Čolak predvodio Širokog do nove pobjede u ABA 2 ligi

Košarkaši Širokog pobijedili su Lovćen na Pecari 81:73 u susretu 5. kola regionalne ABA 2 lige, a jedan od najzaslužniji za četvrtu pobjedu Širokog u regionalnoj ligi bio je Ljubušak Mateo Čolak s 21 poenom.

Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su domaći košarkaši imali sve adute u svojim rukama. Već na kraju prve četvrtine Široki je otišao na +8 (25:17), do poluvremena prednost Širokog je iznosila 16 poena (49:33), a na kraju treće četvrtine +18 (70:52).

Tek u posljednjih deset minuta igre domaći su "povukli ručnu" te su na kraju slavili pobjedu rezultatom 81:73.

Najzaslužniji za četvrtu pobjedu Širokog u regionalnoj ligi bili su Mateo Čolak s 21 poenom i Mateo Drežnjak sa 17 poena. Kod gostiju Vukota Pavić ubacio je 17 poena.

Široki je s omjerom pobjeda i poraza 4-1 u samom vrhu ljestvice, a bolji omjer od bh. prvaka ima samo MZT koji je u četiri nastupa upisao četiri pobjede.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 31 Listopad 2019 07:57