Logo
Ispiši ovu stranicu

Novi zapaženi rezultati KK Ljubuški na turniru u Crnoj Gori [foto]

Karate klub Ljubuški nastupio je u Crnoj Gori na međunarodnom karate turniru ''Trofej Bara 2019'', a to je ujedno jedan od najmasovnijih turnira na kome je nastupilo preko 900 natjecatelja.

Karate klub Ljubuški su predstavljala 3 natjecatelja : Anamarija Boras , Marijeta Miletić i Dragan Vučić .

Anamarija Boras natjecala se u kategoriji (kadetkinje) i osvojila brončano odličje, te u starijoj kategoriji (juniorke) gdje je osvojila srebrenu koljanu izgubivši u finalu odlukom sudaca.

Marijeta Miletić i Dragan Vučić ostvarili su zapažen nastup ali na žalost bez kolajni.

Na ovom natjecanju karataši iz Ljubuškog su predstavljali Regiju Hercegovina, a iduće natjecanje KK Ljubuški ima već u subotu 30.11. kada nastupaju s mladim snagama na novom kolu lige u Konjicu.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 27 Studeni 2019 19:17
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!