Izviđac CO ponovno demolirao Gračanicu

Istaknuto Izviđac CO ponovno demolirao Gračanicu

U utakmici 18. kola Premijer lige za rukometaše mlada momčad Izviđača CO ponovno je pokazala da je bolja ekipa od Gračanice.

Utakmicu su bolje otvorili gosti, te su imali prednost od tri gola u prvih nekoliko minuta utakmice. Nakon toga se bude domaći i do sredine poluvremena sustižu rezultat (7:7). U 26. minuti bilo je 14:12 za Izviđač, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 18:15.

Drugi dio bolje otvara Izviđač, te u 39. minuti utakmice "Skauti" imaju prednost od 22:16.

U 40. minuti utakmice crveni karton je zasluženo dobio Ivan Miličević, a deset minuta kasnije semafor je pokazivao 29:21 za mladu momčad iz Ljubuškog. Milan (Mića) Vukšić na oduševljenje gledatelja pogađa iz cepelina.

U 55. minuti gosti smanjuju 30:24, a napad poslije ponovno Vukšić podiže na plus sedam.

Završilo je izvrsnom pobjedom golobradih mladića iz Ljubuškog rezultatom 33:27.

Kod Izviđača Milan Vukšić i Nikola Primorac postigli su po 6 golova, dok je u poraženom sastavu isti takav učinak imao i Omer Mehmedović.