Logo
Ispiši ovu stranicu

Ljubušanke ponovno bolje od Goražda, te zasluženo na završnici kupa

Rukometašice Izviđača CO novom pobjedom protiv Goražda plasirale su se na završni turnir Kupa BiH.

Ljubušanke su slavile u Goraždu rezultatom 36:33, poluvrijeme 20:14 za "Skautice".

Već u (15) minuti utakmice bilo je 9:5 za ekipu iz Ljubuškog, te se naziralo pitanje pobjednika u ovoj utakmici. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 20:14 za Ljubušanke.

U drugom poluvremenu trener "Skautica" Ivan Lovrić dao je prigodu svim igračicama koje su bile u zapisniku, pa je domaća ekipa iskoristila taj trenutak i ublažila svoj poraz u ovoj utakmici.

Boras i Kraljević su u redovima djevojaka iz Ljubuškog postigle po šest zgoditaka, dok su po pet puta bile precizne Matea Šumelj, Kulić i Vrančić, a kod Goražda bolja od ostalih Imširović s 11 pogodaka.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!