Levelea iz Nikšića ponovno bolja od Izviđača [foto]

U samo pet dana rukometašice Izviđača CO su odigrale dva pripremna susreta protiv RK Levalea iz Nikšića.

U subotu su rukometašice iz Nikšića slavile rezultatom 37:33, a večeras u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom Crnogorke su bile bolje rezultatom 28:27, poluvrijeme 13:13.

Veći dio poluvremena igračice iz Nikšića su imale rezultatsku prednost, a najveća je bila 10:6 sredinom provog dijela. Tada se bude domaće rukometašice i serijom 6:0 dolaze do prednosti 12:10. Do poluvremena se gošće vraćaju u igru, te se na odmor odlazi rezultatom 13:13.

Drugi dio utakmice se igralo stalno pogodak za pogodak, da bi gošće iz Crne Gore u posljednji minut utakmice ušle sa prednošću od dva pogotka. Domaće igračice u posljednjoj minuti su uspjele ublažiti poraz za konačnih 27:28 za RK Levaleu.

Marija Boras i Matea Šumelj kod Izviđača su postigle po šest pogodaka, a gošće su predvodile Nada Ćorović i Elena Tomić koje su bile precizne po sedam puta.

Poslijednja izmjena danaPetak, 07 Veljača 2020 10:20