Rukometašice Izviđača CO gostovale u Nikšiću

U okvir priprema za nastavak natjecanja u Premijer ligi i Kupu BiH danas su rukometašice Izviđača CO odigrale pripremnu utakmicu u Nikšiću protiv ekipe RK Levalea.

Utakmica je imala pripremni karakter, te se igralo dva poluvremena po trideset i pet minuta. U utakmici s puno golova, bez kvalitetnih obrana i s dosta rotacija u ekipama pobjedilie su domaće igračice rezultatom 37:33, poluvrijeme 21:20.

Ljubušanke su nastupile bez pošteđenih igračica Josipe Tomić i Marije Gudelj, a iste su veoma važne u ekipi Ivana Lovrića.

U današnjem susretu u domaćoj ekipi najučinkovitija je bila Jelena Kuzman s sedam pogodaka, dok su u ekipi Izviđača Mate Nosić i Marija Boras postigle također po 7 pogodaka.

RK LEVALEA 2010: Marković ( 11 obrana), Mandić , Ćorović Nada 6, Drašković 1, Ćorović N.6, Kovačević 1, Bulatović 3, Tomić 5, Kuzman 7, Radulović ( 5 obrana), Potparić, Vukpvoć 1, Delibašić 2, Đukić 3, Đilas 2, Veskovič 1.

RK IZVIĐAČ: Boras 7, Vrančić 5, Petrović, Kraljević, 1, Prskalo, Nosić 7, Šumelj (5 obrana ), Šumelj M. 4, Miloš, Kulić 4, Miočević 2, Grbavac 3, Brkić.

Narednu utakmicu Ljubušanke igraju protiv istog suparnika u četvrtak, 6. veljače 2020. godine u Gradskoj športskoj dvorani s početkom u 18:00 sati.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 03 Veljača 2020 10:01