Poraz Izviđača u Trebinju protiv Leotara 38:32 (22:16)

Nakon uvjerljive pobjede u Ljubuškom protiv Lovćena (34:26), rukometaši Izviđača CO su večeras odigrali prijateljsku utakmicu protiv Leotara u Trebinju.

Domaći rukometaši su sigurnom i boljom igrom tijekom cijelog susreta slavili rezultatom 38:32, poluvrijeme 22:16.

Utakmica je uglavnom do sredine prvog poluvremena bila izjednačena, te je u (16) minuti utakmice semafor pokazivao 12:11 za domaće. Nakon toga igrači Leotara prave seriju 6:1, te do poluvremena zadržavaju rezultatsku prednost od šest pogodaka razlike.

Drugi dio bolje otvara Izviđač, te pravi seriju 3:0 ali tu ponovno "Skauti" posustaju. Domaći održavaju prednost od tri do pet pogodaka sve do (55) minute utakmice kada "Skauti" ponovno prijete. Bilo je 32:30 za Leotar, ali do kraja susreta domaći serijom 6:2 postavljaju konačnih 38:32 za Leotar.

Kod domaćih izvrstan Milićević s devet pogodaka, dok je šest dodao Draganić. Mladu ekipu Izviđača predvodili su Vukšić i Jozinović s po šest, te Miloš Kos s pet zgoditaka.

Poslijednja izmjena danaSubota, 01 Veljača 2020 22:30