Nogometaši Ljubuškog poraženi u pripremnoj utakmici u Pločama

Istaknuto Nogometaši Ljubuškog poraženi u pripremnoj utakmici u Pločama

Nogometaši Ljubuškog su danas u Pločama odigrali novu pripremnu utakmicu, te doživjeli težak poraz rezultatom 6:2, poluvrijeme 3:2.

Ljubušaci su nastupili u kombiniranom sastavu, prigodu su dobili kadeti Šošić, Zelić i Vučić, a težak poraz je zasigurno i posljedica prošlih utakmica s mnogo renomiranijim i težim protivnicima.

U prvoj minuti, prva prigoda i prvi pogodan Marina Bakića u dresu plavih sa ušća Neretve za vodstvo Jadran Luka Ploče. Ljubušaci izjednačuju već u 4. minuti kada u kaznenom prostoru kapetan Dino Primorac igra rukom, a siguran realizator za Ljubuški je bio Tomislav Bošnjak.

Do kraja prvog dijela vidjeli smo još tri pogodka, za domaće su pogađali Bakić i Kalfić, dok je za NK Ljubuški strijelac bio Čuže.

U drugom dijelu oba trenera su dala prigodu svim raspoloživim igračima sa klupe, gdje se domaćin pokazao kao čvršća i homogenija cijelina, te su tri puta pogodili mrežu gostiju. Dva puta je pogodio Bakić, a u posljednjoj minuti susreta točku na “i” te konačan rezultat 6:2 postavio je mladi Antunović.

Strijelci: 1:0 Bakić(1), 1:1 Bošnjak(4-11m), 2:1 Bakić(11), 3:1 Kalfić(23), 3:2 Čuže(41), 4:2 Bakić(53), 5:2 Bakić(81), 6:2 Antunović(90)

Jadran LP: Čagalj, Dulaj, Krstičević, Raič, Primorac, Kalfić, Martin Musulin, Marko Musulin, Paponja, Bakić, Romić(još su igrali: Radić, Zvono, Turudić, Antunović, Moro, Barbir, Puljan, Šutić-Galić). Trener: Mario Oršulić

Ljubuški: Iličić, Pušić, Čuže, Vištica, Markić, Bošnjak, Lauc, Miletić, I.Buhač, K.Buhač, L.Bebek (još su igrali: Puljić, J.Bebek, F.Bebek, Zelić, Biško, Miličević, Šošić, Vučić, Bubalo. Trener: Ante Strinić