NK Ljubuški "srušio" Sarajevo u prijateljskom ogledu

Danas su na stadionu Babovac nogometaši Ljubuškog rezultatom 2:0 (1:0) savladali Sarajevo u prijateljskom susretu, a utakmica se igrala u okviru priprema za proljetni dio sezone.

Ljubuški je odigrao dobro u prvom dijelu susreta, a bordo momčad je imala dosta problema u organizaciji igre u prvom poluvremenu.

Imali su domaćini u početku dvije prigode, a u vodstvo su došli s bijele točke u 22. minuti preko Karla Buhača.

Gosti iz Sarajeva su imali nekoliko poluprigoda, ali nisu ozbiljnije ugrozili vratara domaćina u prvom dijelu.

Nešto bolja igra bordo momčadi u drugom poluvremenu, a kada su gosti imali inicijativu domaćini su preko Vinka Lauc u 85. minuti utakmice došli do povećanja vodstav. Lauc je izvrsno pogodio šutom iz slobodnog udarca s nekih osamnaest metara po sredini vrata gostiju iz Sarajeva.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata i domaća momčad je slavila veliku pobjedu protiv renomiranog protivika.

Poslijednja izmjena danaUtorak, 21 Siječanj 2020 16:22