Nakon tri uzastopna poraza pobjeda rukometaša Izviđača CO

U 12. kolu Premijer lige za muškarce rukometaši Izviđača CO u Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški ugostili su ekipu Iskre iz Bugojna.

Do nove pobjede izabranici novog trenera Petra Šuvaka došli su bez većih problema rezultatom 42:32, a na poluvremenu je bilo ( 21:16) za Izviđač.

Prvo poluvrijeme je proteklo u boljoj igri Izviđača.

Već u 12. minuti osjetnija prednost Izviđača (9:6), a gosti su morali tražiti prvi predah. U 28. minuti rezultat je glasio 20:14, a to je bio znak da trener gostiju traži drugi predah. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 21:16.

U drugom dijelu, u prvih 10. minuta bolja igra gostiju, a semafor je pokazivo 26:23 za domaće.

Međutim, golovima Jozinovića i Vukšića Izviđač u dvije minute pravi seriju 4:0 za rezultat 30:23 u korist domaće ekipe.

U 49. minuti utakmice bilo je 34:25, a završilo je 42:32 za Izviđač.

Delić s dvanaest i Vukšić s 7 pogodaka najbolji kod Izviđača, a goste je predvodio Zvekić s devet pogodaka.

Poslijednja izmjena danaSubota, 07 Prosinac 2019 23:13