Izviđač II neriješeno protiv Radničkog, Petar Medić brojao do deset

U osmom kolu, Prve lige FBiH (južna skupina) mladi rukometaši Izviđača II odigrali su u Ljubuškom neriješeno protiv lidera na ljestvici, momčadi Radničkog iz Goražda.

Gosti iz Goražda su vodili cijelo prvo poluvrijeme, a izabranici Petra Šuvaka u posljednjih dvije minute prvog poluvremena s tri uzastopna pogotka dolaze do egala 14:14.

U drugom poluvremenu u (41) minuti utakmice bilo je 19:19, a nakon toga ponovno gosti igraju bolje i imaju stalnu prednost od dva do tri pogodka i to sve do (48) minute utakmice.

Nakon toga bolja igra mladih rukometaša Izviđača II, koji predvođeni izvrsnim Petrom Medićem (deset pogodaka) u (58) minuti dolaze do minimalne prednosti.

Mladi "Skauti" su imali i posljednji napada za pobjedu, ali ostalo je 30:30 i to je najpravednije imajući u vidu prikazanu igri obje ekipe.

Petar Medić izvrstan s deset pogodaka u redovima Izviđača, a osam je dodao također sjajni Filip Odak dok je goste predvodio Hukić s deset pogodaka.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 17 Studeni 2019 20:17