Nova pobjeda NK Ljubuški za ostanak u vrhu prvenstvene ljestvice

U posljednjem susretu ove jeseni, NK Ljubuški je pod vodstvom novog trenera Ante Strinića savladao na Gradskom stadionu Babovac momčad NK Troglav 1918.

Utakmica je završila rezultatom 4:0 , dok je na poluvremenu bilo (2:0), a ovom pobjedom NK Ljubuški se zadržao u samom vrhu prvenstvene ljestvice.

Početak utakmice donio je već u (5) minuti početno vodstvo Ljubuškom preko Miljenka Bošnjaka, a četiri minute nakon toga na 2:0 je povisio Nikola Granić i to na asistenciju Miljenka Bošnjaka iz slobodnog udarca.

Rezultat iz devete minute je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu domaćin puno bolji, a nagrada je došla u (77) minuti kada je Karlo Buhač pogodio za 3:0.

Isti igrač je u (85) minuti na asistenciju Marija Puljića povisio na 4:0, što je ujedno bio i konačan ishod utakmice.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 17 Studeni 2019 16:36