Ljubušanke uvjerljive i protiv Dubice

Nakon osam odigranih utakmica Premijer lige za rukometašice "Skautice" iz Ljubuškog su i dalje neporažene.

Danas je u Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški "stradala" ekipa Dubice iz Kozarske Dubice rezultatom 33:24, poluvrijeme (20:10) za Izviđač.

Gošće iz Dubice su se kako tako držale prvih dvadeset minuta utakmice kada je bilo 10:7 za domaće rukometašice. Tada domaće serijom (7:0) za pet minuta rješavaju pitanje pobjednika u ovom susretu.

U drugom poluvremenu najveća prednost rukometašica Izviđača je bila pri rezultatu 30:17, a da trener Lovrić nije dao prigodi svim igračicama razlika bi sigurno bila još izraženija.

Kod domaćih rukometašica Marija Gudelj je bila precizna osam puta, Zora Kraljević šest, a po pet su dodale Šumelj i Vrančić. Kod gošći iz Dubice pet pogodaka dale je Grbić, a Kršić pogodak više.

Poslijednja izmjena danaSubota, 16 Studeni 2019 17:04