Prva liga FBiH: Izviđač (II) poražen u Sarajevu od Bosne [foto]

Rukometni klub Izviđač (II) je jučer u okviru osmog kola Prve lige FBiH (jug) poražen na gostovanju od ORK Bosna rezultatom 31:28, poluvrijeme 15:13 za Bosnu.

Mladi rukometaši Izviđača, kadetskog uzrasta odigrli su još jednu mušku utakmicu, a za pobjedu je falilo malo sreće i realizacije u napadu.

Prvo poluvrijeme je proteklo u neizvjesnoj igr,i u kojoj je znatno iskusniji domaćin uz dosta grubih prekršaja na poluvremenu strkao prednost od 15:13.

Zanimljivo je da su domaći u prvom poluvremenu imali 16 minuta isključenja.

Drugi dio utakmice je protekao znatno mirnije kada su u pitanju "grubost", a domaćini su na kraju došli do pobjede zahvaljujući ponajprije nepreciznosti mladih igrača Izviđača.

Kod Bosne po sedam pogodaka postigli su Amar Korkarić i Petar Šajin, a mlade nade iz Ljubuškog su predvodili Miloš Kos s šest i Ivano Pavlović s pet pogodaka.