"Skautice" do lagane pobjede u Mostaru protiv Katarine

Rukometašice Izviđača CO iz Ljubuškog su večeras s pola snage u Mostaru savladale mladu ekipu Katarine rezultatom 35:25, poluvrijeme 18:12 za "Skautice".

Već sredinom prvog poluvremena "Skautice" su imale prednost od 9:5, a ista je do poluvremena narasla na 18:12.

U prvih deset minuta drugog poluvremena rukometašice Izviđača serijom 6:2 rješavaju pitanje pobjednika u ovom susretu. U (56) minuti utakmice gošče iz Ljubuškog su imale najveću prednost, bilo je 35:21. Domaće su u posljednjih četiri minute s četiri pogotka došle do pristojnog poraza od 35:25.

"Skautice" je predvodila Marija Boras s 13 pogodaka, pet je dala Ana Vrančić, a po četiri su dodale Nosić i Gudelj. Kod Katarine po 9 pogodaka postigle su Orahovac i Lerić.

Poslijednja izmjena danaSubota, 09 Studeni 2019 18:54