Prva liga HB: Široki bolji od Izviđača (III)

RK Izviđač (III) u susretu 4. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne, igranom danas u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom poražen je od rukometaša Širokog rezultatom 32:33, poluvrijeme 19:13 za Izviđač.

Treća momčad Izviđača izvrsno je otvorila utakmicu serijom 8:0, no Širokobriježani su do poluvremena uspjeli smanjiti zaostatak na 19:13.

U nastavku susreta, u kojem je trener domaći dao prigodu svim igračima s klupe, gosti su dugo sustizali zaostatak. Izabranici trenera Mihovila Bilaća uspjeli su u posljednjim minutama izjednačiti na 30:30, a u uzbudljivoj završnici uspjeli doći do pobjede od 32:33.

Ivano Pavlović s 7 pogodaka bio je najučinkovitiji u redovima Ljubušaka, a uporne goste iz Širokog su predvodili Marušić s 11, te Šušak s sedam postignutih pogodaka.