Druga liga NS FBiH - jug: HNK Rama - NK Ljubuški 2:5 (1:0)

Danas je Gradskog stadiona u Prozoru bio mjesto odigravanja utakmice između domaće Rame i gostiju iz Ljubuškog.

To je bio susret najučinkovitije momčadi lige, NK Ljubuški i Rame, ekipe koja pripada donjem domu ljestvice.

Utakmicu su bolje otvorili nogometaši Ljubuškog koji su u prvih dvadesetak minuta dominirali terenom i stvorili nekoliko poluprigoda.

U (27) minuti utakmice domaćin ostaje bez Ante Markešića, koji je opravdano zaradio isključenje zbog prigovora na sudačku odluku.

Međutim, to nogometaši Ljubuškog ne koriste, odnosno Rama u (41) minuti utakmice dolazi do vodstva preko Stipe Babića, koji je pogodio mrežu Ljubuškog šutom s nekih osamnaest metara.

Odmah na otvaranju drugog poluvremena, u (49) minuti utakmice na asistenciju Maria Puljića, na 1:1 izjednačava Karlo Buhač.

Deset minuta nakon poravnanja Ivan Buhač iz izrađene akcije pogađa za 2:1 za Ljubuški.

U (65) minuti sjajno je sutirao Pero Puljic, a odbijenu loptu za 3:1 je u gol pospremio Ivan Buhač.

U (77) minuti na asistenciju Nikole Granića na 4:1 je povisio Marin Brkić, a samo četiri minute poslije na 5:1 je povisio svojim trećim golom Ivan Buhač.

Rama je u (88) minuti utakmice smanjila na 2:5 iz kaznenog udarca, a to je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 03 Studeni 2019 15:33