"Skautice" doslovno "demolirale" Jedinstvo u Tuzli

Rukometašice Izviđača CO su u trećem kolu Premijer lige za rukometašice doslovno "pregazile" domaću ekipu Jedinstva iz Tuzle rezultatom 47:23, poluvrijeme 22:11 za Izviđač.

Od samog početka utakmice gošće iz Ljubuškog su nametnule visoki ritam pa je već u (16) minuti bilo 11:5.

Domaće se nakon toga bude i dolaze u (20) minuti utakmice do pristojnih 9:12, ali to je bilo sve od "Labudica" u ovoj utakmici jer su "Skautice" dodale brzinu više i na odmor se otišlo rezultatom 22:11.

U drugom poluvremenu ljubušanke od (38) do (40) minute prave seriju 9:0 i najavljuju katastrofu domaće ekipe, što se u konačnici i dogodilo.

U ekipi Izviđača CO dvanaest igračica se upisalo u listu strijelaca, a najviše puta bile su precizne Martina Šumelj, Marija Gudelj i Ana Vranči s po osam pogodaka dok je Dejana Kulić bila precizna pet puta.