NK Ljubuški poražen u Posušju rezultatom 3:1 (1:0) [foto]

Nogometaši Posušja ostvarili su svoju sedmu pobjedu u osam odigranih utakmica, a ovoga puta na Mokrom Docu bili su bolji od NK Ljubuški rezultatom 3:1, poluvrijeme 1:0 za domaće.

Povelo je Posušje u (10) minuti utakmice nakon greške domaće obrane, a strijelac je bio Glavina.

U nastavku utakmice dosta bolja igra igrača Ljubuškog koji su imali niz prigoda, a najveću je propustio Marin Brkić u (41) minuti utakmice kada je prebacio gol i već savladanog Galića.

Početak drugog poluvremena donosi bolji igru Ljubuškog, a već u (50) minuti utakmice sudac Puce iz Mostara svira opravdani kazneni udarac za Ljubuški. Egzekutor je bio Miljenko Bošnjak za porvnanje rezultata.

Već u (59) minuti novi važan detalj utakmice, i to opet kazneni udarac, ali ovog puta za domaće koga realizira Ivan Bešlić.

Pobjedu za Posušje u (87) minuti utakmice svojim drugim golom potvrdio je Jure Glavina.

U narednom kolu koje se igra u srijedu, Posušje gostuje u Livnu kod NK Troglava 1918, dok će Ljubuški na Babovcu dočekati momčad HNK Sloge iz Uskoplja.