Logo
Ispiši ovu stranicu

Izviđač CO ubilježio nove bodove [foto]

Izviđač CO ubilježio nove bodove [foto] Foto:Zm@j

U utakmici u kojoj je se pobjednik znao prije početka utakmice rukometaši Izviđača CO su bez većih problema su savladali momčad Goražda rezultatom 31:26, poluvrijeme 17:13.

Domaći su već u (12) minuti utakmice imali 7:2, a u (22) minuti utakmice bilo je već 14:8, ali došlo je do opuštanja kod mlade ekipe Izviđača što gosti koriste i do poluvremena smanjuju na minus četiri.

Drugi dio susreta donosi istu priču, u (35) minuti utakmice je plus šest, a u narednom periodu gosti koriste (ne)zainteresiranu igru domaćina i dolaze u (49) utakmice do rezultata 24:22 za domaćina.

Međutim, domaći se u posljednjih deset minuta utakmice dižu i bilježe sigurnu pobjedu od 31:26.

Utakmicu su obilježila dva Delića, Izviđačev Vedran je postigao deset pogodaka, a Damir iz Goražda koji je također nosio dres Izviđača bio je siguran osam puta.

Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!