Logo
Ispiši ovu stranicu

Karate klub Klobuk osvojio dvije kolajne na turniru u Banjaluci

Protekli vikend članovi Karate klub Klobuk sudjelovali su u Banjaluci na 16. Internacionalnom karate kupu Banja Luka 2019. godine.

Nastupio je 531 natjecatelj iz 30 klubova, a klubovi su predstavljali tri države. Za Karate klub Klobuk nastupilo je dvoje natjecatelja, te su mladi karataši iz Klobuka osvojili tri kolajne.

David Čuljak nastupio je u dvije kategorije, i to u kategoriji mlađi seniore (+84), gdje je osvojio izvrsno drugo mjesto, te u uzrastu seniori u "open kategorija" gdje je bio treći.

Kadetkinja Marija Čuljak u kategoriji (+84kg) bila je zlatna,a zanimljivo je to da su Marija i David brat i sestra.

Naredne nastupe Karate klub Klobuk ima u Širokom Brijegu, a natjecanje će se održati u okviru trećeg kola lige regije Hercegovina.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 10 Listopad 2019 11:52
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!