Pobjeda rukometašica Izviđača za tituli viceprvakinja

Na oproštaju od domaće publike rukometašice Izviđača CO slavile su protiv Krivaje 35:27 (17:17). U prvom poluvremenu igralo se uglavnom izjednačeno, a obje ekipe imale su serije od po četiri-pet golova, Izviđač 4:0 od 9.-12.minute, a Krivaja 5:0 od 13.- 18.minute.

Sve do posljednjih desetak minuta igralo se izjednačeno kao i u prvom poluvremenu, a onda je uslijedila serija domaćina od 8:0 od 49—56.minute i prednost od devet golova pa je izbjegnuta svaka neizvjesnost. Na kraju je bilo 35:27 za Izviđač.

Marija Boras postigla je 11, Ana Vrančić 10, a Marija Gudelj 7 golova, za Izviđač, a kod gošći najefikasnije su bile Jasmina Selmanović s 10 i Ivana Sikimić s 5 postignutih golova.

Za najbolje igračice susreta proglašene su Marija Boras Izviđač CO) i Jasmina Selmanović (Krivaja).