Izviđač siguran protiv Leotara u prijateljskoj utakmici

Izviđač siguran protiv Leotara u prijateljskoj utakmici Foto: zm@j

Sinoć su u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom pripremnu utakmicu za nadolazeću sezonu odigrali rukometaši Izviđač Central osiguranja protiv trebinjskog Leotara.

RK Izviđač je odigrao dosta loše prvo poluvrijeme, koje su gosti iz Trebinja riješili u svoju korist rezultatom 16:14.

U drugom poluvremenu je igrao samo Izviđač, što tjelesno lošije pripremljena momčad Leotara nije mogla pratiti, pa je završilo visokih (+6) za domaće, koje je predvodio izvrsni Matej Mandić na vratima s 11 obrana u drugom poluvremenu.

U ekipi Izviđača najprecizniji je bio Duje Maretić sa šest pogodaka, pet pogodaka postigao je Miljan Ivanović, a po četiri Vedran Delić, Milan Vukšić, Stjepan Jozinović.

RK Izviđač Central osiguranje – RK Leotar 32:26 (14:16)

RK Izviđač CO: Grbavac (5 obrana), Mandić (11 obrana, 1 sedmerac), Vukšić 4, Alilović 2, Ivanović 5/3, Kos 1, Jozinović 4, Primorac 3, Šoljić 1, Lukenda, Delić 4, Maretić 6, Miličević, Pavlak, Buntić 2, Muhović .Trener: Mario Bjeliš.

RK Leotar: Savović (2 obrane), Radović (9 obrana, 1 sedmerac), Draganić 2, Nikolić 3, Abramović, Miličević 8/4, Parežanin, Milojević 3, Bugarinović 3, Uljarević 3, Ninković, Srdanović 1, Ratković, Janković 3.Trener: Darko Tavrić