Logo
Ispiši ovu stranicu

NK Ljubuški "pregazio" Čapljinu u KUP-u rezultatom 7:0 (3:0) [video]

Danas je na Gradskom stadionu Babovac odigrana utakmica drugog kola završnice seniorskog Kupa NS FBiH, a sastali su se domaćin NK Ljubuški i HNK Čapljina.

Nakon izvrsnih (90) minuta utakmice nogometaši Ljubuškog su deklasirali ekipu Čapljine rezultatom 7:0, a pitanje pobjednika u ovoj utakmici već je bilo riješeno na poluvremenu kada su domaći vodili 3:0.

U utakmici u kojoj NK Ljubuški nije imao lošeg pojedinca prigode su se nizale kao na traci, a prvu je iskoristio već u (10) minuti utakmice Ivan Buhač, koji je na ubačaj Bošnjaka iz prekida, pogodio za vodstvo Ljubuškog od 1:0.

Na asistenciju Miljenka Bošnjaka u (25) minuti prednost povećava Karlo Buhač, a na 3:0 podiže Nikola Granić i to je ujedno bio rezultat poluvremena.

U drugom poluvremenu ista priča, a pričuva Pero Puljić pogađa u (50) minuti utakmice za 4:0.

Igra gostiju se skroz raspala, a to koristi izvrsni Karlo Buhač s dva pogodka u (56) i (63) minuti utakmice i nagovještava katastrofu Čaplljine u današnjem susretu. U (73) minuti Ivan Buhač pogađa za nevjerovatnih 7:0, te je to ujedno bio i konačan rezultat utakmice.

KUP NS FBiH: NK LJUBUŠKI - HNK ČAPLJINA 7:0 (0:3)

Sudac: Mario Pejić (Grude),
Pomoćnici: Silvio Bubalo i Armin Jelin (Mostar),
Četvrti sudac: Josip Martinović (Čapljina).
Gledatelja: 400

NK Ljubuški: Pavlović, Bilić (od 59. min. Filip Bebek), Vištica, Markić (od 20. min. Ivan Puljić), Bošnjak (od 45. min. Pero Puljić), Lauc (kap.), Ivan Buhač, Granić, Luka Bebek, K.Buhač, Brkić. Trener: Damir Vučić.

HNK Čapljina: Grbavac, Sušić, Brkić, Blažević, Šuta, Zubac, Đurić, Savić, Hadžikadunić, Jelčić, Džidić. Trener:Dragan Radović.

Strijelci: (1:0, Ivan Buhač 10. min.), (2:0, Karlo Buhač 25. min.), (3:0, Nikola Granić 34. min.), (4:0, Pero Puljić 56. min.), (5:0, Karlo Buhač 56. min.), (6:0, Karlo Buhač 63. min.), (7:0, Ivan Buhač 73. min.)

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 11 Rujan 2019 17:55
Sva prava pridržana © www.iks-portal.info 2019. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!