Novi poraz Izviđača na turniru “Trebinje – Grad sunca 2019”

Rukometaši Izviđača CO su i u drugoj utakmici na turniru “Trebinje – Grad sunca 2019”. upisali poraz. Ovog puta od "Skauta" je bila bolja slovenska ekipa Izola "Butan plin" rezultatom 27:26, poluvrijeme (13:13).

Prvi dio utakmice je protekao u dosta izjednačenoj igri, pa se do odmora uglavnom nitko nije rezultatski odvajao i završilo je miroljubivih 13:13.

Drugi dio bolje otvara slovenska ekipa, te već u 40. minuti utakmice imaju velikih četiri pogodka razlike. Bilo je 19:15 za predstavnika Slovenije, ali mlada ekipa Izviđača se polako vraća u susret i već u 45. minuti utakmice semafor pokazuje 20:20.

"Skauti" su čak u 59. minuti došli i do prednosti od 26:25, ali u zadnjoj minuti primaju dva pogodka, te doživljavaju novi poraz koji ih gura u borbu za peto mjesto na turniru, a protivnik je domaćin RK Leotar.

Kod Izviđača najučinkovitiji je bio Nikola Đono s sedam pogodaka, te Milan (Mića) Vukšić koji je mrežu Slovenaca pogađao četiri puta.