Pobjeda rukometašica Izviđača CO u 2. kolu doigravanja za prvaka

Rukometašice Izviđača teže od očekivanog pobijedile su Krivaju 31:30 (16:14) u 2.kolu doigravanja za prvaka Premier lige.

Prvih trideset minuta proteklo je u stalnoj prednosti domaćina, a najviša je bila pet golova u 17.minuti (10:5). Do odmora gošće su uspjele smanjiti prednost, ali ne više od dva gola.

U prvih pet minuta nastavka gošće su uspjele dostići vodstvo domaćina, pa je u 35.minuti bilo 17:17. U slijedeće tri minute domaće rukometašice prave seriju 4:0 i ponovo se odvajaju. Bolja igra Izviđača rezultirala prednošću od šest golova (28:22 u 47.minuti), a isto odstojanje bilo je i dvije minute kasnije (29:23). Slijedećih pet minuta pripalo je gošćama koje serijom 4:0 dolaze na dva gola zaostatka (29:27 u 56.minuti).

Kad je Izviđač u 58.minuti poveo 31:28 bilo je jasno da če pobjeda pripasti domaćinima, iako je Krivaja s dva gola u posljednje dvije minute uspjela stići na minimalni zaostatak.

Strijelce Izviđača predvodila je kapetanica Marija Boras s 13 golova, Ana Vrančić postigla je 8, Marija Gudelj 7. Zora Kraljević 2 i Kata Miočević 1. Kod Krivaje najefikasnije su bile Amela Džamkić sa 7, Ivana Sikimić i Anita Drinič s po 6, te Jasmina Selmanović s 5 postignutih golova.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 23 Svi 2019 19:19